Nebankovní hypotéka je skvělý způsob, jak přijít k penězům


Upadnout do bankovní nemilosti není vůbec nic těžkého. Stačí k tomu třeba i jen malý záznam v registru, byť by byl sebeméně významný. A co teprve potíže s nedostatečnou bonitou anebo dokonce dluhy. Taková kombinace je pro každého žadatele o půjčku naprosto smrtelná a v bance ji nemáte šanci prolomit.
Ovšem je otázka, proč byste něco takového měli dělat, když v nouzi můžete požádat o výhodnou půjčku třeba i v nebankovní společnosti, kde vám vyjdou vstříc a vaši žádost vyřídí bez zbytečného otálení a bez hloupých komplikací.

finance

V nebankovní společnosti jsou si totiž vědomi toho, že ne každý malér připadá na vrub žadatele o půjčku, a ne každý záznam v registru vypovídá o tom, že byste nebyli schopni své závazky splácet. A konečně ani nízká bonita nemusí být ve skutečnosti tak nízká, jak to na první pohled vypadá – pokud se finanční situace vyhodnotí na základě reálných čísel vašich příjmů a výdajů, může být nakonec docela dobře zřejmé, že máte dostatečné příjmy pro splácení úvěru.
A to platí i z toho důvodu, že podmínky splácení úvěru nejsou neměnné a je možné je upravit tak, aby vám vyšly maximálně vstříc.

Vždyť běžnou hypotéku můžete splácet až dlouhých třicet let, takže když si svou půjčku rozložíte na mnoho malých částek, bez potíží ji splatíte i z poměrně malého příjmu. A z toho je jasné, že každý, kdo požádá o nebankovní hypotéku, ji může bez potíží získat.

měšec

Navíc se nemusíte obávat, že byste takovou žádostí nějak tratili – běžná nebankovní hypotéka je stejně výhodná jako úvěr v bance a nebankovní poskytovatel půjčky vám vždy nabídne ty nejlepší možné úroky. A skvělým bonusem k takové nebankovní půjčce je jistě i ochota věřitele vyřídit vaši žádost bez zbytečných odkladů a s maximální vstřícností k vašim požadavkům.
Pro získání hypotéky je potřeba naplnit dvě prosté podmínky – dostatečný příjem na její splácení a ručení nemovitostí. A to přece není žádný problém!

Autor příspěvku: