Své oblečení si šetřete

Máte velkou spotřebu triček, kalhot, nebo vest, protože tyto části oblečení používáte v zaměstnání, ale i mimo ně? Proč neuplatňujete svůj nárok na pracovní oděvy?

· Protože nechcete vypadat, jako šašek?
· Protože se Vám už fasované oblečení dávno rozpadlo?
· Protože šetříte kapsu svého chlebodárce?

Hm, zvláštní důvody.
Šaškem myslíte to, že dostáváte ochranné oděvy, které by se daly nazývat neslušivé? To vypadá, že jste už dávno neviděl nabídku , která uspokojí lecjakého náročné pracovníka!

Co tam máte dál? Už máte potrhané trička a vesty, takže používáte ty svoje z domova. A až se rozpadnou i ty, to si budete muset jít koupit nové, viďte? A za svoje? S tím asi souvisí to, že Váš zaměstnavatel pravděpodobně platí Vaši odvedenou práci tak, že čím méně něco požadujete, tím více Vám platí? To je řece pěkná hloupost! Nebo proč?

Neumíte ani sám odpovědět, viďte?

Zapomeňte na své důvody, proč nemáte dostatečně vybavenou skříňku v práci, a přestaňte opotřebovávat své oblečení. Podívejte se, na pracovní oděvy máte nárok a vybrat si ze široké nabídky, nebude pro nikoho žádný problém! Tudíž ani pro Vás.

Ze všeho nejdřív si projeďte svůj pracovní den, pracovní náplň a soustřeďte se na to, v čem pracujete, a co potřebujete, pokud se Vaše práce odehrává i mimo výrobní halu. Co tedy potřebujete, abyste mohl vykonávat své pracovní povinnosti, které Vám zaměstnavatel ukládá?

· Zimní, nebo nepromokavou bundu, vestu,
· trička s krátkým, nebo dlouhým rukávem,
· pracovní kalhoty, nebo montérky s montérkovou bundou,
· plášť, nebo pracovní zástěru?
Sepište si všechno, co opravdu upotřebíte a svůj návrh předložte zaměstnavateli. Přece nemáte důvod ničit si své oblečení.

A víte, co?
Pracovní oděvy jsou nabízeny v řádné kvalitě, aby ochraňovaly! Jsou přesně k těmto pracovním účelům vyráběny. Mají různě vrstvené materiály. Splňují podmínky prodyšnosti. A navíc jsou vyráběny tak, aby pracujícím slušely!

4/5 - (3 votes)

Autor příspěvku: